14073. 265. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, borítóval, kifejezetten szép állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda