A magyar birodalom ásványvizei és fürdőhelyei. A M. Sz. Korona Országai Balneologiai Egyesületének megbízásából szerkesztették: Papp Samu és Hankó Vilmos. Bp., 1907. Magyar Balneologiai Egyesület kiadása 265 + 1 térkép (színes, kihajtható). Kopottas, foltos kiadói egészvászon-kötésben. Az előzéklapokat ragasztócsíkkal javították.
Gallus Sándor, Mithay Sándor: Győr története a vaskorszakig. Győr Szab. Kir. Város monográfiái első kötete. Győr, 1942, Győr Szab. Kir. Város Közönsége. Kiadói papír kötésben.
Kós Károly emlékezete. (Születésének 100. évfordulójára.) (Szerk. és utószó Sas Péter. Előszó Bihari József.) Sentendre, 1984, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága - Pest Megyei Művelődési Központ és Könyvtár. (Kner ny.) 153 p. A címlapot tervezte Sas Péter. A számozott példányokban a linómetszeteket az eredeti dúcról kézzel nyomtatva Deák Zoltán készítette. A fotók Gajzágó Jolán munkái, illetve Mold...
A magyar muzsika hőskora és jelene történelmi képekben sok képpel, rajzzal és kótapéldával.. Szerk. dr. Batizi László. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné kiadása. 401 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, a borítótáblán Beck Ö. Fülöp hármasplakettjével.
Kossuth Lajos beszédei és írásai I-III. Sajtó alá rendezte: Kossuth Ferencz. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé laza kiadói egészvászon-kötésben, egy kötet gerince sérült.