2 000 HUF
A világjárás hősei című sorozat 3 kötete. Greenhorn: Három világrész csavargója, Monfreid: Rejtelmes Abesszínia, Knickerbocker: Vörös gazdálkodás, fehér jólét. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói, kissé kopottas egészvászon-kötésben.