12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Adorján Andor, Farkas Pál és Seres László: Forradalom és császárság I-VIII. A francia forradalom és Napoleon. Bp., 1913-14, Singer és Wolfner. Kiadói, többnyire kopottas, festett, aranyozott, Gottermayer egészvászon-kötésben.