13577. 265. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 400 HUF
0 HUF
Aleko E. Lillius: Kalózvilág a kínai vizeken. Ford. Szirmay Józsefné. Bp., é.n., Dante. 202 p., 18 t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, néhány helyütt erősen foxing-foltos.
Photo of the item taken by : vörös_iván