9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen I.-VI. kötet. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Nagyon sok képpel, ill. mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó közepes állapotban