2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Magyar Földrajzi Társaság: Scott, Robert F. Angolok a Déli Sarkvidéken. Angolból átdolgozta Halász Gyula. Bp., 1911. Lampel R. 299 p. + 46 tábla (egy kétoldalas, egy pedig kihajtható). Illusztrált egészvászon kötésben, sarkán kopással.