1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában I. köt. Bp., é. n., Franklin. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Enyhén kopottas kiadói egészvászon-sorozatkötésben. Több helyütt érvénytelen könyvtári pecsétekkel.