5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1937, Franklin. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, szép állapotban. Ritka kötésváltozat!