Books: Travelling, cities

Number of items: 113

Edward Shackleton: Eszkimók, fókák, jéghegyek. Egy sarkutazó naplója. Bp., 1940, Singer és Wolfner. 167 p., képek nélkül!
13606.

800 HUF
2,07
2,29
Israel, L'Historie d'un peuple 1958. Sok képpel és adattal / With many photos and datas
13607.

2 000 HUF
5,18
5,71
Lansdell, Henry:Durch Sibirien. Eine Reise vom Ural bis zum Stillen Ocean. I. Jena,  1882. Costenoble, Sok egészoldalas és kihajtható fametszettel, félvászon kötésben, jó állapotban. / In half linen binding.
13608.

6 000 HUF
15,54
17,14
Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén vadászatok angol-Egyiptomi Szudánban. 82 képpel. Bp., é. n., Lampel.  A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén kissé kopott, egyébként jó állapotban.
13609.

6 000 HUF
15,54
17,14
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Arcképekkel, térképekkel. Bp., 1937. Grill.
13610.

4 000 HUF
10,36
11,43
13611.

2 000 HUF
5,18
5,71
Lipták Gábor, Zákonyi Ferenc: Sümeg. A Veszprém Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatalának kiadványai. Illusztrált kiadói papír kötésben.
13612.

800 HUF
2,07
2,29
Hey'l, [Ferdinand] - Berlepsch, [Hermann Alexander von]: Die Rheinlande von Basel bis Holland. Hildburghausen, 1872, Bibliographisches Institut (Meyers Reisebücher). Megviselt vászonkötésben.
13613.

8 000 HUF
20,73
22,86
Holényi László: Velencei-Tó, Velencei-Hegység. Útikalauz. Budapest, 1969, Sport. Kiadói műanyag kötésben
13614.

800 HUF
2,07
2,29
Sís, Vladimír - Vaniš, Josef: Der Weg nach Lhasa. Bilder aus Tibet. Prága, 1956, Artia. Rengeteg érdekes képpel. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
13615.

1 400 HUF
3,63
4,00
Biblografia Geografica Dell'Italia Anno 1925-1928. Firenze, 1927. Instituto Geografico Militare. 4 kötet egybe kötve. Félvászon kötésben. In half linen binding
13616.

1 400 HUF
3,63
4,00
13617.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF