Jewellery
Number of items: 101
1325919
19025
265
Jewellery
Other collectibles
Ezüst, oroszlános medál, Ag., nettó:2,6gr., jelzett / Silver lion pendant Ag, net:.2.6 g, marked
1 000 HUF
1325929
19026
265
Jewellery
Other collectibles
Ezüst, liliomos gyűrű, Ag., nettó:8,3gr., jelzett, méret:62 / Silver ring, Ag, net:.8,3 g, marked, size:62
2 400 HUF
1325939
19027
265
Jewellery
Other collectibles
Ezüst, meander mintás fülbevaló, Ag., nettó:8,3gr., jelzett/ Silver earrings, net, Ag:. 8.3 g, marked
2 400 HUF
1325810
19028
265
Jewellery
Other collectibles
Ezüst, Szent Jakab kagyló alakú díszkanál Ag., nettó: 24,8gr., jelzett, 12,5cm / Silver, scallop-shaped spoon Ag, net:.24.8 grams, marked, 12,5cm
7 000 HUF
1325826
19029
265
3400
Jewellery
Other collectibles
Ezüst, Magdeburg díszkanál Ag., nettó: 12,9gr., jelzett, 10,5cm / Silver Magdeburg spoon, Ag, net:.12,9 grams, marked, 10,5cm
3 400 HUF
1325754
19030
265
Jewellery
Other collectibles
Ezüst "kígyó" nyaklánc, Ag., nettó: 3gr., jelzett, 45cm / Silver "snake" necklace, Ag, net.., 3gr indicated, 45cm
1 000 HUF
1325766
19031
265
Jewellery
Other collectibles
Ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 8,9gr., jelzett, 43cm / Silver necklace, Ag, net. 8,9gr, marked, 43cm
2 600 HUF
1325789
19032
265
Jewellery
Other collectibles
Ezüst díszkanalak (Bayrenth, Heidelberg, Ubrus), Ag., nettó: 26gr., jelzett, 9-10,5cm / Silver spoon (Bayreuth, Heidelberg, Ubrus), Ag, net. 26gr, marked, 9-10,5cm
7 000 HUF
1325795
19033
265
Jewellery
Other collectibles
Ezüst díszkanalak (Castelgandolfo, Lignano, Hof/Saale), Ag., nettó: 25gr., jelzett, cca 10cm / Silver spoon (Castelgandolfo, Lignano, Hof/Saale), Ag, net. 25gr, marked, cca 10cm
7 000 HUF
1323741
19034
265
Jewellery
Other collectibles
Arany mini pezsgős vödör, Au., 9K., bruttó:1,9gr., jelzett, 1,5x2cm/ Gold champagne bucket, Au 9K, gross:.. 1,9gr, marked, 1,5x2cm
12 000 HUF
1323762
19035
265
3400
Jewellery
Other collectibles
Aranyozott ezüst walles nyaklánc, Ag., nettó:12,2gr., jelzett, 45cm / Gold plated silver necklace walles, Ag, net:.. 12.2 gr, marked, 45cm
3 400 HUF
1325817
19036
265
Jewellery
Other collectibles
Ezüst, angol díszkanál (Edinburgh 1937) Ag., nettó: 9,8gr., jelzett, 11,5cm / Silver, english spoon (Edinburgh 1937), Ag, net:.9,8 grams, marked, 11,5cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m