Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 175
1139832
30752
265
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Alföldy János (1902-1966) 1928. "Haladás Vasutas Sport Egyesület" nagyméretű egyoldalas Br plakett (253x167mm) T:2 Hungary 1928. "Haladás (Progress) Railroaders Sport Club" big size, one-sided Br plaque. Sign.: János Alföldy (253x167mm) C:XF HPII 10var
3 600 HUF
1323326
30753
265
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) 1987. "SZOT Díj 1987" kétoldalas Br plakett dísztokban (87-90mm) T:2
2 000 HUF
1273342
30754
265
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Budapest Főváros Tanácsa" öntött Br plakett mesterjegy nélkül (100-104mm) T:2
1 800 HUF
1322943
30755
265
Numismatics
Bajnok Béla (1937-) DN "Volgográd" egyoldalas Br érem (94mm) T:2
1 000 HUF
1322964
30756
265
Numismatics
Bajnok Béla (1937-) DN "Kijev" egyoldalas Br érem (93mm) T:2
1 000 HUF
1323822
30757
265
11000
Numismatics
Beck András (1911-1985) 1946. "Rákosi Mátyás / A Magyar Kommunista Párt III. Kongresszusa 1946 IX" Br emlékérem (75mm) T:2 Hungary 1946. "Mátyás Rákosi / The Third Congress of the Hungarian Communist Party 1946 IX" Br commemorative medal. Sign.: András Beck (75mm) C:XF
11 000 HUF
1327044
30758
265
11000
Numismatics
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1911. "Liszt / Musica infinita" Br plakett (66x64mm) T:2 HP 881.
11 000 HUF
1327065
30759
265
11000
Numismatics
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1914. "Vonósnégyes" ezüstözött fém plakett (65x85mm) T:2- erős patina HP 898.var
11 000 HUF
1323831
30760
265
13000
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (79,5mm) T:2 kis ph. / Hungary 1935. "300th Anniversary of the fundation of Pázmány Péter Catholic University" two-sided Br commemorative medallion. Sign: Lajos Berán (79,5mm) C:XF small edge erro...
13 000 HUF
1323156
30761
265
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) ~1940. "Magyar Sí Szövetség" egyoldalas Br plakett (71,5x50,5mm) T:2 kis patina
1 000 HUF
1230040
30762
265
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1941. "Magyar Sí Szövetség" fém plakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (55,5x48mm) T:2-
1 000 HUF
1111959
30763
265
100
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1941. "Magyar Sí Szövetség" fém plakett (69x49,5mm) T:3 erős patina The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035