2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Kalocsai porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm + Kalocsai porcelán hamutál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 15×11,5 cm