11141. 265. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Meisseni porcelán mokkás csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, kopott aranyozással, d: 7, ill. 14 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván