11033. 265. Closed Online auction Engravings
4 000 HUF
0 HUF
1841 Beregh vármegyei oroszok, a Regélő melléklete, színezett litográfia, jelzett (Kohlmann), paszpartuban, 18×26 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván