11164. 265. Closed Online auction Glass-objects
2 000 HUF
14
0 HUF
Palda Glas dekoratív üvegváza, kétrétegű, csiszolt, matricával jelzett, lekopásokkal, d: 9 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda