10026. 265. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Bánsági András (1934-1993): Tabán (Holdvilág utca). Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, kis szakadással, 30×44 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván