10065. 265. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Csillag József (1894-1977): Falu. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 22×28 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván