10066. 265. Closed Online auction Paintings and graphics
24 000 HUF
0 HUF
Csuk jelzéssel: Mezei csokor vázában, olaj, karton, díszes fa keretben, 31,5×24 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda