10300. 265. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Pór Bertalan (1880-1964): Vázlat rajz. Szén, papÃr, gyűrött, utólag jelzett, üvegezett keretben, 20×17 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván