10337. 265. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Sostarics Lajos (1896-1968): Női akt, akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38,5×26 cm
Photo of the item taken by : ttg