10414. 265. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
15
0 HUF
Zádor István (1882-1963): Nyári utcarészlet. Litográfia, papír, jelzett a litón, szakadással, kereteben, 18×26 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván