10417. 265. Closed Online auction Paintings and graphics
16 000 HUF
0 HUF
Zilahi Pogány Lajos (1873-?): Hegedüs Lóránt ( 1872-1943) pénzügyminiszter író, gazdaságpolitikus portréja, olaj, jelzett, vászon, 50x40cm
Photo of the item taken by : vörös_iván