Number of items: 504

Orsovai Valéria (1943 -): Mezei virágok.  Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm
10278.

18 000 HUF
46,63
51,43
Ősz Ilona (1942-): Boldog Új Évet kívánok! 2005, Litho, sorszámozott: 37/100, jelzett, papír, 30x21cm
10279.

1 000 HUF
2,59
2,86
13
10280.

1 000 HUF
2,59
2,86
Paizs jelzéssel: Káin és Ábel. Olaj, vászon, 80×60 cm
10281.

18 000 HUF
46,63
51,43
Pann, Abel (1883-1963): Ye will surely not die. Heliogravűr, papír, jelzett a metszeten, kis gyűrődéssel,  28×17 cm
10282.

6 000 HUF
15,54
17,14
Pann, Abel (1883-1963): Fugitive and vagabond shalt thou be on earth. Heliogravűr, papír, jelzett a metszeten, kis gyűrődéssel,  28×17 cm
10283.

6 000 HUF
15,54
17,14
Papp jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×25 cm
10284.

3 000 HUF
7,77
8,57
10285.

2 000 HUF
5,18
5,71
10286.

6 000 HUF
15,54
17,14
10287.

4 000 HUF
10,36
11,43
Pászk jelzéssel: Falusi házak. Olaj, farost, 36×45 cm
10288.

3 000 HUF
7,77
8,57
Pásztor Gábor (1933-2012):  Petróleumlámpa. Rézkarc, papír, jelzett, 15×9 cm
10289.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF