2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
A szépművészetek könyve. 1210 mélynyomású képpel illusztrálva Bp., 1940, Pesti Hirlap könyvtára. 1190 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. A hátsó tábla illetve vászon felelázott.