1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Madonna-könyv. A festőművészet 60 remeke Sik Sándor versével. Bp., 1924, Szent-István-Társulat. 64 l, 59 t. lapsz. belül. Illusztrált kiadói kartonkötésben. A gerince kissé sérült.