5 000 HUF
Markó Miklós (szerk.): Visszaemlékezések I. Ferenc József születésének 100-ik évfordulóján (1830-1930). Összesen 480 képpel, és Mühlbeck Károly külön e mű részére rajzolt 50 illusztrációjával. Budapest, 1930, Athenaeum. Foltos, ragasztott kiadói, rajzos, aranyozott feliratú, piros egészvászon kötésben.