8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Gyakorlati gazdalexikon. Százkét munkatárs működésével szerk.: Mille Géza, Mayer János. 1-2. kötet. Bp. [1927.] Sylvester ny., XV., 587 l., 2 lev., 25 t. (14 színes) ; XV., 593-1452 l., 2 lev., 7 t. (3 színes). Mindkét kötet gazdag szövegközti illusztrációkkal. 195 mm. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. egyik kötésen kis sérüléssel