12980. 266. Closed Online auction Books: Military
2 800 HUF
0 HUF
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
Photo of the item taken by : kozár_edit