12822.
266. Closed Online auction
Books: Mountaineering and winter sports
2 000 HUF
Whympers, Edward: Berg- und Gletscherfahrten in den Alpen in den Jahren 1860 bis 1869. Braunschweig, é. n., Georg Westermann. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.