Books: Mountaineering and winter sports

Number of items: 63

Lammer, Eugen Guido: Jungborn. Bergfahrten und Höhengedanken eines einsamen Pfadsuchers. München, 1923, Bergverlag Rudolf Rother. Kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
12818.

1 800 HUF
4,66
5,14

Flaig, Walther: Das Gletscherbuch. Rätsel und Romantik, Gestalt und Gesetz der Alpengletscher. Leipzig, 1938, F. A. Brockhaus. Kicsit kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12819.

1 600 HUF
4,15
4,57

Luis Trenker három regénye: Meine Berger; Berge und Heimat; Berge im Schnee (Berlin, 1935, Verlag von Th. Knaur). Peitler (Palócz) Gyula (1899-1992) orvos, a Magyar Turista Egyesület főtitkára ex libriseivel és tulajdonosi bejegyzéseivel. Vászonkötésben, helyenként foltos lapokkal.
12820.

4 000 HUF
10,36
11,43

Pfannl, Heinrich: Was bist du mir, Berg? Schiften und Reden. Bécs, 1929, Österreichischer Alpenklub. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12821.

1 600 HUF
4,15
4,57

Whympers, Edward: Berg- und Gletscherfahrten in den Alpen in den Jahren 1860 bis 1869. Braunschweig, é. n., Georg Westermann. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12822.

2 000 HUF
5,18
5,71

12823.

3 000 HUF
7,77
8,57

12824.

3 000 HUF
7,77
8,57

Weis, Jürg: Klippen und Klüfte. Zürich - Leipzig, 1942, Orell Füssli Verlag. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12825.

1 200 HUF
3,11
3,43

Pichl, Eduard: Hoch vom Dachstein an! München, 1936, Verlag F. Bruckmann. Számos fekete-fehér illusztrációkkal. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12826.

1 400 HUF
3,63
4,00

Younghusband, Sir Francis: Der Himalaja ruft. Berlin, 1936, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12827.

1 600 HUF
4,15
4,57

Fischer, Andreas: Hochgebirgswanderungen in den Alpen und im Kaukasus. Frauenfeld, 1913, Verlag von Huber & Co. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12828.

1 600 HUF
4,15
4,57

Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n. Tolnai. 316 p. 72 t. Aranyozott kiadói vászonkötésben.
12829.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF