4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp. 1939. Magyar Közalkalmazottak Almanachja Kiad. 192 p. 429 p. 48 p. (arcképcsarnok) Kissé laza, kiadói, aranyozott dombornyomásos egészvászon-kötésben.