13443. 266. Closed Online auction Books: Other rarities
18 000 HUF
0 HUF
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban (a 8., 37. és 38. kötet hiányzik)
Photo of the item taken by : Sys