13359. 266. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Jászai Mari emlékiratai. s. a. r.: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói, gerincén sérült egészvászon-kötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
Photo of the item taken by : vörös_iván