13302. 266. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Jefimov, Boris: Hitler-banda. Háborús karikatúrák 1942-43. Bp., 1945, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda