5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör utazása a cserkészfiúkkal. Moldován Béla rajzaival. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói félvászonkötésben, a borítótábla szélei mentén sérülésnyomok.