13456. 266. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
báró Eötvös József: Költemények, elbeszélések, színművek I-II. (báró Eötvös József összes munkái VI-VII.) Bp., 1891, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kissé kopottas-foltos egészvászon-kötésben.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor