13069.
266. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Charles Darwin: Az ember származása I-II. Ford. Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond és Dr. Madzsar József. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. A második kötet gerince sérült, hátsó borítótáblája foltos.