Dr. Peja Győző emlékkönyv. A Szerencsen 2007. november 16-án megtartott emlékkonferencia előadásai. Szerk.: Frisnyák Sándor, Gál András. Nyíregyháza - Szerencs, 2007, Nyíregyházi Főiskola Turizmus és Földrajztudományi Intézete - Bocskai István Gimnázium. Személyes hangvételű dedikációval. Műbőr kötésben, jó állapotban. Kis páldányszám!
Farkass Kálmán: A sík területen fekvő és vízfolyásoktól távoleső hazai városok csatornázása. Bp., 1898, Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. 71 p. Korabeli félvászonkötésben. A Magyar Mérnök Egylet aranyéremmel kitüntetett pályaműve 1896-ban. Ritka!
Ballantine, Richard - Grant, Richard: Kerékpár. Szerelés, javítás, karbantartás. Bp., 1994, Panem Kft. Kartonált papírkötésben, kis szennyeződéssel, egyébként jó állapotban.
A szemészet kézikönyve I-III. Szerkesztette Grósz Emil és Hoor Károly. Több mint 800 szövegközti ábrával. Bp., 1910, Franklin-Társulat. 1027+877+824 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
Kiss-Szentágothai: Az ember anatómiájának atlasza. I-III. Bp., 1959-64, Medicina. Kiadói félvászonkötésben. A kötetekben több helyütt aláhúzások, bejegyzések.
1933 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét harmadik ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1933. MORTESZ. 294 p. Korabeli kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. A címlap hiányzik.