2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. 100 képpel és 3 térképpel. Bp., Lampel R. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötésben