1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Amerika fölfedezése. Tanulságos olvasmány az ifjúság számára. I. rész. Kolumbus. Budapest, 1910, Rózsa Kálmán és Neje Kiadása. Kiadói félvászon kötésben