4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Dr. Bendefy-Benda László: Afrika meghódítása. Zolnay Lóránd rajzaival. Bp., 1934. Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.