12679. 266. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 200 HUF
0 HUF
Gróf Benyovszky Móricz saját emlékiratai és útleírásai II. kötet. Bp., 1888, Ráth Mór. Félvászon kötés, lapok kijárnak, kopott állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda