12705. 266. Closed Online auction Books: Travelling, cities
3 600 HUF
0 HUF
Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Bp., 1923, Lampel Róbert (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Gerincén kissé sérült, kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
Photo of the item taken by : ttg