1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Walter v. Rummel: Napsütötte országokban. Bolyongás Japánban és a Csendes-óceán szigetein. 37 képpel és 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.