30925.
266. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
3 000 HUF
1939. "Magyar Élet Mozgalom" aranyozott, sorszámozott fém kitűző (22,5mm) + Duna-Tiszaközi Nagykőrösi Hírlap Képes Hiradója, 1939. jan.22. [XVI. évf. 7. sz.] T:1-