Faleristics: medals, orders, badges
Number of items: 92
1286138
30928
266
700
Numismatics
1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség Országos Hírverő Váltófutás" fém kitűző (27mm) T:2
1335783
30929
266
Numismatics
1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem bronz fokozata" zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, nem saját tokban T:2 NMK 508.
2 000 HUF
1300617
30930
266
Numismatics
~1950. "Szakma Kiváló Dolgozója" zománcozott jelvény dísztokban, miniatűr nélkül + "Szakma Kiváló Dolgozója - Könnyűipar" zománcozott jelvény dísztokban, miniatűr nélkül, benne 2db viselésre jogosító igazolvány T:2
1 400 HUF
1300630
30931
266
Numismatics
~1950. "Kiváló Dolgozó" (3x) Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, mindhárom tokban, egyik miniatűrrel T:2 egy tok sérült
1 800 HUF
1330520
30932
266
Numismatics
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban T:2
1330464
30933
266
Numismatics
1951. "Közbiztonsági Érem" (2x) bronz és ezüst fokozatok a rendőrség tagjai részére, zománcozott Br kitüntetések mellszalagon, miniatűrrel tokban T:2
1333915
30934
266
Numismatics
1951. "Közbiztonsági Érem" bronz fokozata a rendőrség tagjai részére, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban + 1957. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + 1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel, tokban + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyoz...
1 200 HUF
1300651
30935
266
2200
Numismatics
1953. "Sztahanovista" zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel dísztokban T:2
2 200 HUF
1330412
30936
266
Numismatics
1954. "Munka Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, dísztokban T:2
1301615
30937
266
Numismatics
1955. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel dísztokban, igazolvánnyal T:2-
1 000 HUF
1298412
30938
266
2200
Numismatics
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban szalagsávval és viselésre jogosító igazolvánnyal T:2
2 200 HUF
1301462
30939
266
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel, saját tokban + 1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval + 1969. "A Magyar Tanácsköztársaság Fegyveres Biztonsági Szervezete - Vörös őrség" fém érem plasztiktokba erősítve, dísztokban + ~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény...
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m