3 000 HUF
1939. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2,2- ph., kopott aranyozás Hungary 1939. "Hungarian Bronze Merit Medal" gilt Br decoration with ribbon C:XF,VF edge error, worn gilding NMK 392.