1 600 HUF
~1960-1970. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + "A Haza Fegyveres Szolgálatában - 15, 20, 25 év után" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon + "A Haza Szolgálatáért" arany fokozat (3x), ezüst fokozat (1x), aranyozott és ezüstözött (ezüstözés kopott) zománcozott kitüntetés mellszalagon, az összes kitüntetés csaton összefűzve T:2,2- zománchiba