Vatikán 1934. "XI. Pius" fém medál (25mm) + Lengyelország 1982. "II. János Pál pápa / 600 éves a Jasna Góra-i kolostor 1382-1982" ezüstözött Br emlékérem (35mm) T:2,2- Vatican 1934. "Pius XI" metal medal (25mm) + Poland 1982. "John Paul II / The Jasna Góra Monastery is 600 years old 1382-1982" silver plated Br medal (35mm) C:XF,VF
Vatikán 1962. "XXIII. János / A második vatikáni zsinat megnyitása" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Manzú (14,92g/1000/35mm) T:2 Vatican 1962. "Pope John XXIII / Opening of the Second Vatican Council" hallmarked Ag medal. Sign.: Manzú (14,92g/1000/35mm) C:XF
Vatikán 1963. "VI. Pál pápa / Második vatikáni zsinat" Br emlékérem "E. SENESI" gyártói jelzéssel. Szign.: Lello Scorzelli (44mm) T:1- kis ph. Vatican 1963. "Pope Paul VI / Second Vatican Council" Br medal with makers mark "E. SENESI". Sign.: Lello Scorzelli (44mm) C:AU small edge error
Vatikán 1967. "VI. Pál pápa / Péter és Pál mártírságának 19. centenáriuma" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Fazzini (41,22g/0.986/44mm) T:1- Vatican 1967. "Pope Paul VI / 19th Centenary of the Martyrdom of St. Peter and Paul" hallmarked Ag medal. Sign.: Fazzini (41,22g/0.986/44mm) C:AU
Vaikán 1968. "VI. Pál pápa / Misterium fidei et caritas" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Messina (36x33mm) T:1 Vatican 1968. "Pope Paul VI / Misterium fidei et caritas" Br medal in original case. Sign.: Messina (36x33mm) C:UNC
14db-os külföldi érem, plakett és jelvény tétel, benne "National Youth Emblem India", "II Memorijalni Turnir Petar Ivkovic Baco - Subotica 2005", "Frankenthal", "Rafael - Ideas into Action" T:vegyes 14pcs of medallions, plaques and badges from diff. countries, between them "National Youth Emblem India", "II Memorijalni Turnir Petar Ivkovic Baco - Subotica 2005", "Frankenthal", "Rafael - Ideas into...
16db vegyes külföldi emlékérem, közte DN "Lipcse - Népek csatája-emlékmű" aranyozott Al emlékérem (69mm) T:vegyes 16pcs of mixed medals, with ND "Leipzig - Monument to the Battle of the Nations" gilt Al medal (69mm) C:mixed
22db-os vegyes külföldi emlékérem és zseton tétel, néhány magyar darabbal, közte Svájc DN "General Henri Guisan 1874-1960" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: Huguenin (40mm); Nagy-Britannia DN "Edinburgh vár" Br emlékérem plasztiktokban (37mm) T:vegyes 22pcs of various commemorative medals and tokens, including Switzerland ND "General Henri Guisan 1874-1960" silver plated metal medal. Sign.: Huguen...